Oczyszczacze powietrza są pomocne w usuwaniu zanieczyszczeń z powietrza i zmniejszaniu ilości alergenów w Twoim domuTe zanieczyszczenia mogą obejmować kurz, pleśń, pleśń i więcej. Jeśli masz wysoki poziom zanieczyszczeń w pomieszczeniach w którymkolwiek z pokoi, rozważ umieszczenie w nim oczyszczacz powietrza. Oddychając czystszym powietrzem, możesz zauważyć poprawę stanu zdrowia. Możesz również użyć oczyszczaczy powietrza w swojej sypialni i jadalni, aby poprawić jakość snu i zmniejszyć trądzik.

Jadalnia

Jeśli masz wysoki poziom zanieczyszczeń wewnętrznych w swojej jadalni, możesz umieścić w niej oczyszczacz powietrza. Jeśli masz dużą rodzinę, możesz zauważyć, że niektóre pokarmy, takie jak mięso, wytwarzają wysoki poziom zanieczyszczeń w pomieszczeniach. Przejście na dietę opartą na produktach roślinnych może zmniejszyć to zanieczyszczenie, ale możesz również umieścić oczyszczacz powietrza w swojej jadalni, aby usunąć zanieczyszczenia, które pozostały w powietrzu. Możesz również zauważyć, że czujesz się mniej zmęczony po długim dniu, jeśli Twoja jadalnia jest czystsza.

Dom wolny od dymu

Jeśli mieszkasz w domu z palaczami, możesz zauważyć, że doświadczasz więcej alergii i astmy. Możesz zmniejszyć ilość zanieczyszczeń w swoim domu, umieszczając oczyszczacz powietrza w każdym pomieszczeniu, do którego nie dociera dym. Możesz również rozważyć zainwestowanie w oczyszczacz, który posiada system filtracji węglowej, aby wychwycić zanieczyszczenia zawarte w dymie. Dodatkowo możesz zaopatrzyć się w filtr HEPA do swojej sypialni, aby usunąć zanieczyszczenia z powietrza. Możesz również zauważyć, że czujesz się mniej zestresowany, jeśli masz mniej dymu w swoim domu.

Pokój dzienny

Jeśli oglądasz dużo telewizji lub grasz w gry wideo w swoim salonie, możesz zauważyć, że prowadzi to do wysokiego poziomu zanieczyszczeń w pomieszczeniach. Oczyszczacz powietrza może pomóc zredukować te zanieczyszczenia, abyś nie wdychał ich podczas relaksu. Możesz również zauważyć, że czujesz się mniej zestresowany po graniu w gry wideo lub oglądaniu telewizji, jeśli Twój salon jest czystszy.